Gość Niedzielny - online

Synod Archidiecezjalny - informacje online

Ogólna liczba wizyt:

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE


30. 08. 2015r., XXII Niedziela zwykła


Zgromadzeni w naszym parafialnym Wieczerniku , pragniemy z serca zanieść podziękowania Panu całego Wszechświata za plony tej ziemi. Chcemy wraz z rolnikami dziękować Bogu za wszystko to co z Jego rąk zbieramy, choć naszymi pracujemy. Kolekta przeznaczona na spłatę remontu wieży naszego kościoła . Bóg zapłać za złożone ofiary.

Zapraszamy na  nabożeństwo o godz. 14. 30.

W poniedziałek w Brzeźcach, a we wtorek w Mizerowie chcemy odwiedzić naszych chorych i słabych parafian. Zapisy dziś w zakrystii.

We wtorek rozpoczyna się nowy rok szkolny. Zapraszamy na uroczystą mszę św. o godz.8.00 w której chcemy prosić o błogosławieństwo i dary Ducha św., dla dzieci , nauczycieli i rodziców. Dzieci kl. I zapraszamy z tornistrami.

W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca września. Zachęcamy do Komunii św. wynagradzającej i na nabożeństwa ranne.

W piątek o godz. 17.00 zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu i okazja do sakramentu pojednania.

Zachęcamy do zakupu „Gościa Niedzielnego”, a w nim m.in.: Audiobook „O naśladowaniu Chrystusa”, Wolność bez sprawiedliwości, Mnisi biorą Francję, Zamach w Bangkoku, Zbrodnicze porozumienie, Kto bogatemu zabroni i wiele innych ciekawych artykułów. Dla dzieci mamy „Małego Gościa” z filmem „Szatan z siódmej klasy”.


 

 

W dziale Dwutygodnik publikowane są archiwalne wydania SZKAPLERZA KLIKwLINK

 


Harmonogram troski o czystość kościoła rodziców dzieci komunijnych zamieszczony jest w dziale SAKRAMENTY/KOMUNIA ŚW


 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

INFORMACJA: Strona Parafii M.B.Szkaplerznej, podobnie jak większość stron internetowych wykorzystuje pliki cookies. Nie zawierają one żadnych danych osobowych - zobacz więcej na ten temat