Gość Niedzielny - online

Synod Archidiecezjalny - informacje online

Ogólna liczba wizyt:

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE


 4. 10. 2015r., XXVII Niedziela zwykła


Witamy wszystkich zgromadzonych na niedzielnej Eucharystii. Dziś rozpoczyna się Synod biskupów poświęcony rodzinie. Prośmy Boga o dary Ducha Świętego dla ojców synodalnych. Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na Wyższe Śląskie Seminarium Duchowne w Katowicach, za wszystkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać.

W czwartek godz..17.00 msza św. szkolna dla uczniów szkół podstawowych. Serdecznie zapraszamy również rodziców tych dzieci. Przewodniczą kl. IV z Brzeźc.  

Rozpoczęliśmy miesiąc październik. Zapraszamy wiernych na nabożeństwa różańcowe. Nabożeństwa różańcowe odprawiamy o godz. 17.30,  a we wtorek o godz. 8.30. w niedziele o godz. 14.30. Modlimy się za nasze rodziny i Synod Biskupów, oraz II Synod naszej Archidiecezji. Każdy wierny przez wypełnienie tej pobożnej praktyki ma możliwość zyskania odpustu zupełnego.

W piątek na godz.18.00 zapraszamy uczniów Gimnazjum i szkół ponad gimnazjalnych na ich szkolną miesięczną mszę św.

Zachęcamy do zakupu „Gościa Niedzielnego”, a w nim m.in.: Synod. Nadzieje i obawy, Apel do ojców synodalnych, Franciszek jako pierwszy papież przemawiał w Kongresie, Cofanie emerytalnego zegara, Solidarność po niemiecku, Młot laicyzacji, Wielka fala i wiele innych ciekawych artykułów. 

W przyszłą niedzielę kolekta przeznaczona jest na misje. Przed kościołem zbiórka na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia” Dzień Papieski.

              

 

Harmonogram troski o czystość kościoła rodziców dzieci komunijnych 2015 / 2016 KLIKwLINK

 

W dziale Dwutygodnik publikowane są archiwalne wydania SZKAPLERZA KLIKwLINK

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

INFORMACJA: Strona Parafii M.B.Szkaplerznej, podobnie jak większość stron internetowych wykorzystuje pliki cookies. Nie zawierają one żadnych danych osobowych - zobacz więcej na ten temat